اخبار مهم روز

Suffix " title1"

An example module using the style-box title1 module class suffix.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sit

چند نکته کلیدی برای شرکت در آزمون ویژگی

به داوطلبین عزیز کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی پیشنهاد می کنیم موارد زیر را رعایت نمایید:

1- با آرامش کامل ساعات پایانی را سپری کنید. از کلیه فعالیتهایی که ممکن است باعث ایجاد استرس و نگرانی در شما شود(مانند صحبت با سایر داوطلبین و مطالعه مباحث نا آشنا) اجتناب کنید.

2- در روز آزمون به هیچ وجه سراع جزوات و کتب درسی نروید و کاملا به ذهنتان استراحت دهید.

3- آزمون را با آرامش و اعتماد به نفس بالا و با ذکر یاد خداوند آغاز کنید.

4- در کلیه دروس سوالات وجود دارد که از سطح دشواری بالایی برخوردار هستند. سوالات دشوار برای کلیه داوطلبین دشوار است و ابن مسئله مختص شما نیست، پس مظطرب نشوید. هر سوال آزمون ارزش خاص خود را دارد. برای پاسخ به هر سوال تمام انرژی و تمرکزتان را به کار بگیرید.

5- سعی کنید ترتیب سوالات آزمونی را پس و پیش نکنید و به همان صورتی که در دفترچه سوالات آمده است پاسخ دهید. سوال و تمام گزینه های آن را به طور کامل مطالعه نمایید و سپس برای انتخاب گزینه صحیح تصمیم گیری کنید

6- دفترچه سوالات متعلق به شماست و در پایان آزمون از شما گرفته نمی شود. بهتر است برای جلوگیری از اشتباهات احتمالی ابتدا پاسخ هر سوال را در دفترچه سوالات وارد نمایید و سپس آنرا به پاسخبرگ منتقل کنید.

7- هر زمان که احساس خستگی کردید، به خودتان استراحت دهید. به آرامی جند نفس عمیق بکشید. کمی آب بنوشید و چیزی بخورید. بهتر است از کیک و شکلات که حاوی قند ساده هستند استفاده نمایید. با این کارها بازدهی خود را در سطح بالا نگاه خواهید داشت. همچنین در فاصله بین سوالات تخصصی و درس زبان حتما به خودتان استراحت بدهید.

8- از تمام مدت زمان آزمون استفاده کنید و زودتر از موعد جلسه آزمون را ترک نکنید. سوالاتی که شک دارید را علامت گذاری نموده و در پایان آزمون مجددا به آنها بپردازید.

به امید موفقیت کلیه دانشجویان پرتلاش و با انگیزه

گروه آموزشی نخبگان - دکتر دعائی

An example module using the border2 module class suffix.

Fames pede elit nibh at risus tempus. Nulla semper ac nec sit massa In Curabitur id risus sit. Non ante gravida eros quis justo sed nonummy Donec. Hendrerit velit