اخبار مهم روز

 

 

 

 

  برخی از قبولی های دکتری نخبگان

 

منابع آزمون ارشد وزارت بهداشت

تقویت رزومه پژوهشی

تقویت رزومه پژوهشی

 کلیه داوطلبین گرامی می توانند با ثبت نام در یکی از خدمات موسسه نخبگان، در کانال پژوهشی نخبگان عضو شده و با مشارکت در فعالیت های متنوع...
با نخبگان، قبولی خود را تضمین کنید

با نخبگان، قبولی خود را تضمین کنید

موسسه نخبگان تنها موسسه ای که به صورت رایگان یک سال کامل از شما پشتیبانی می نماید.
یک تیر و چهار نشان

یک تیر و چهار نشان

کلید واژه: جزوات آزمون ارشد، جزوات آزمون کاردانی به کارشناسی، جزوات آزمون دکتری، کتاب تست، برنامه ریزی رایگان، دفتر برنامه ریزی، تخفیف...
نخبگان، بالاترین آمار قبولی در علوم پزشکی

نخبگان، بالاترین آمار قبولی در علوم پزشکی

برخی از آخرین قبولی های نخبگان: حدیثه پناهی / آموزش بهداشت علوم پزشکی ایران کتایون احمدی / مامایی دانشگاه ایران سهیلا نقوی / مدیریت علوم...
 
لطفا جهت مشاهده کلاس‌های حضوری،جزوات طلایی، آزمون‌های آزمایشی، مصاحبه با قبولی ها، دانلود نمونه سوالات و غیره رشته خود را انتخاب نمایید:
 

دکترای تخصصی

کارشناسی ارشد

کاردانی به کارشناسی

علوم تغذیه

علوم تشریح

مجموعه علوم تغذیه

مجموعه پرستاری

آموزش بهداشت

مامایی

سیاست های غذا و تغذیه

بیولوژی تولید مثل

مجموعه مامایی

بهداشت مواد غذایی

روانشناسی

هوشبری

بیوشیمی بالینی

توکسین های میکروبی

شیمی دارویی

تکنولوژی گردش خون

سلامت سالمندی

بهداشت

عمومی

ایمنی شناسی

مهندسی بافت

فیزیولوژی

علوم و صنایع غذایی

آناتومی 

پزشکی مولکولی

علوم سلولی کاربردی

نانوتکنولوژی

میکروبیولوژی موادغذایی

مدیریت خدمات بهداشتی

اتاق عمل

روانشناسی بالینی

فیزیولوژی

مجموعه علوم آزمایشگاهی (1)

مجموعه علوم آزمایشگاهی (2)

مجموعه علوم آزمایشگاهی (3)

علوم آزمایشگاهی

بیوتکنولوژی

 فیزیولوژی ورزشی

علوم داروهای پرتوزا

اتاق عمل

سم شناسی

علوم صنایع غذایی

مدیریت خدمات بهداشتی

 بهداشت محیط

کنترل موادخوراکی

اقتصاد بهداشت

 رادیولوژی

نانوفن آوری پزشکی

لیسانس به پزشکی  آمار زیستی  فیزیک پزشکی  ارگونومی  
 پکیج زبان   انفورماتیک پزشکی   مجموعه زیست  
 

 

 

 

 

بازدیدکنندگان سایت

ما 104 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کلید وازه:کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، علوم پزشکی، تغذیه، پرستاری، مامایی، جزوه آزمون، بهداشت، آموزش بهداشت، ارشد تغذیه، جزوات ارشد تغذیه، منابع ارشد تغذیه، PhD، منابع ارشد پرستاری، جزوه دکتری، ارشد پرستاری داخلی جراحی،خرید جزوه، ارشد پرستاری کودکان، ارشد روان پرستاری،moshavereh، ارشد پرستاری بهداشت جامعه،jozveh، ارشد پرستاری ویژه، ارشد پرستاری توانبخشی، ارشد پرستاری اورژانس، جزوه ارشد، ارشد مجموعه پرستاری، test، azmoon، references، ارشد پرستاری سالمندی، ostad، ارشد پرستاری نوزادان nicu، ارشد مجموعه علوم تغذیه،جزوه معتبر، ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی، جزوات ارشد پرستاری، آزمون ارشد پرستاری، منابع ارشد مامایی، arshad، جزوات ارشد مامایی، منابع ارشد بهداشت، stusent، جزوات ارشد آموزش بهداشت، فیزیولوژی، بیوشیمی، ارشد، class، sanjeshp.ir، ارشد فیزیولوژی، ارشد بیوشیمی، ارشد ارگونومی، ارشد انفورماتیک پزشکی، ارشد آناتومی، ارشد بیوتکنولوژی، ارشد سلامت سالمندی، ارشد آزمون وزارت بهداشت، کارشناسی رادیولوژی، کارشناسی مامایی، کارشناسی هوشبری

 

  • جزوات طلایی
  • مشاوره
  • برنامه ریزی
  • آزمون و 3 مرحله آزمون رایگان تابستان

02166902061-66902038-09372223756

فرم درخواست مشاوره رایگان

 

 

ردیف

 سوالات کارشناسی ارشد

1

سوالات ارشد اپیدمیولوژی 97-96

 2

سوالات ارشد ارگونومی 97-96

3

سوالات ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی(1) 97-96

4

سوالات ارشد مجموعه پرستاری 97-96

5

سوالات ارشد مجموعه علوم تغذیه 97-96

6

سوالات ارشد مجموعه مامایی 97-96

7

سوالات ارشد آموزش بهداشت 97-96

8

سوالات ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 97-96

9

سوالات ارشد مجموعه روانشناسی 97-96

10

سوالات ارشد تکنولوژی گردش خون 97-96

11

سوالات ارشد مجموعه روان شناسی وزارت علوم 97-96

12

سوالات ارشد فیزیولوژی 97-96

13

سوالات ارشد علوم و صنایع غذایی 97-96

14

سوالات ارشد انفورماتیک پزشکی 97-96

15

سوالات ارشد نانوتکنولوژی پزشکی 97-96

 

 دریافت رایگان مینی فلش کارت زبان ارشد علوم پزشکی

 

 پاسخ تشریحی سوالات آزمون کارشناسی ارشد تغذیه 97-96

 

کلیدواژه:  سوالات ارشد آزمون وزارت بهداشت، آزمون ارشد بهداشت، ارشد 96 بهداشت، دانلود رایگان سوالات ارشد، دانلود رایگان آزمون ارشد بهداشت، دانلود رایگان دفترچه سوال ارشد، ارشد 96، آزمون ارشد 96، دانلود سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی(1) 96، دانلود رایگان سوالات ارشد علوم تغذیه 96، دانلود رایگان سوالات ارشد مجموعه پرستاری 96، دانلود رایگان سوالات ارشد مجموعه فیزیک پزشکی 96، دانلود رایگان سوالات ارشد علوم تشریحی 96، دانلود رایگان سوالات ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 96، دانلود رایگان سوالات ارشد مجموعه مامایی 96، دانلود رایگان سوالات ارشد مجموعه روانشناسی 96، دانلود رایگان سوالات ارشد تکنولوژی گردش خون 96 ، دانلود رایگان سوالات ارشد ارگونومی 96، دانلود رایگان سوالات ارشد آموزش بهداشت 96، دانلود رایگان سوالات ارشد اپیدمیولوژی 96، دانلود رایگان مجموعه روان شناسی وزارت علوم 96، دانلود رایگان سوالات ارشد فیزیولوژی 96، دانلود رایگان سوالات ارشد علوم و صنایع غذایی 96، دانلود رایگان سوالات ارشد انفورماتیک پزشکی 96، دانلود رایگان سوالات ارشد نانوتکنولوژی پزشکی 96

 

 

 

وزیر علوم از آمادگی دانشگاه D8 برای جذب دانشجوی ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور خبر داد و گفت: دانشجویان مراکز آموزش عالی داخل کشور نیز می‌توانند بر اساس روش و مقررات اعلام شده، در دانشگاه D8 ادامه تحیل دهند.

دکتر منصور غلامی در گفت و گو با ایسناضمن بیان این مطلب در خصوص نقش دانشگاه بین‌المللی D8 به بازگرداندن دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور اشاره کرد و اظهار کرد: ما در حال حاضر آمادگی داریم درخواست تمامی دانشجویانی که در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند، مدارک و مستندات آنها در خصوص سوابق تحصیلی قانونی و مورد تأیید وزارت علوم است را برای پذیرش در یکی از دانشگاه‌های داخلی قبول کند.

وی در ادامه تصریح کرد: اگر برخی از دانشجویان برای ادامه تحصیل دانشگاه‌های خارج از کشور را انتخاب می‌کنند به این دلیل نیست که ظرفیت پذیرش آنها در دانشگاه‌های داخل کشور وجود نداشته است. در واقع آنها به دلایل دیگری دانشگاه‌های خارج از کشور را برای تحصیل انتخاب می‌کنند. البته تعدادی از این دانشجویان نیز کسانی هستند که نتوانستند امتیاز لازم را برای ورود به برخی دانشگاه‌ها و یا رشته‌های خاص کسب کنند.

دکتر غلامی گفت: پذیرش دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های خارج در دانشگاه‌های داخلی آئین‌نامه خاص خود را دارد و دانشجویان بر اساس این آئین‌نامه پذیرش می‌شوند.

وزیر علوم خاطرنشان کرد: دانشگاه D8 به عنوان یک دانشگاه بین‌المللی نیز آئین‌نامه و ضوابط خاص خود را برای پذیرش دانشجویان دارد و بر این اساس آماده پذیرش دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های خارج است. بنابراین کسانی که متمایل به تحصیل در این دانشگاه باشند می‌توانند بر اساس ضوابط درخواست خود را ارسال کنند.

دکتر غلامی همچنین تاکید کرد: علاقمندان به تحصیل در داخل کشور نیز می‌توانند در دانشگاه D8 پذیرش شوند اما پذیرش آنها باید متناسب با ضوابط و مقررات این دانشگاه صورت بگیرد و این ضوابط نیز از سوی دانشگاه اعلام می‌شود و دانشجویان باید با همان روش اعلام شده در دانشگاه جذب شوند.

وزیر علوم در پایان خاطرنشان کرد: بیشتر رشته‌های آموزش عالی دنیا در دانشگاه D8 دایر است، حتی برخی رشته‌های علوم پزشکی نیز با راه اندازی دانشکده پزشکی در این دانشگاه دایر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران "ایسنا"

 

 

 

 

 

 

 

مدیرعامل شتابدهنده پرسیس ژن با تاکید بر توجه ویژه به شرکت‌های دانش‌بنیان نوپا در فرایندهای بوروکراسی وزارت بهداشت، گفت: در خواست داریم که وزارت بهدلشت با تسریع در صدور مجوزهای کارآزمایی‌های بالینی زمینه را برای ورود محصولات جدید دارویی به بازار فراهم کند.

به گزارش ایسنا، دکتر فریدون مهبودی، مدیرعامل شتابدهنده پرسیس ژن امروز در مراسم رونمایی از دو داروی دانش‌بنیان، با بیان اینکه از گذشته‌های دور سوال این بود که جایگزین نفت چه چیزی می‌تواند باشد، گفت: پاسخ آن نیروی انسانی بوده، ولی در مقابل پرسیده می‌شد که چرا پایان‌نامه‌های دانشگاهی در کتابخانه‌ها خاک می‌خورند.

وی با اشاره به حمایت معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری از شرکت‌های دانش‌بنیان، اظهار کرد: با راه‌اندازی شتابدهنده‌ها پاسخ به این سوالات داده شد که منابع زمینی جزو درآمدهای ملی محسوب نمی‌شود، بلکه این نیروی انسانی است که ارزش افزوده در پی خواهد داشت.

مهبودی، اضافه کرد: به دلیل عدم زیر ساختهای لازم نیروهای تحصیل کرده راهی خارج می‌شدند.

این محقق حوزه بیوتکنولوژی با بیان اینکه امروزه دنیا به سمت دانشگاه‌های نسل چهارم و فناوری محور حرکت کرده است، ادامه داد: ۶ غول اقتصاد بزرگ دنیا از دانشگاه‌های ام ای تی، استنفورد و هاروارد هستند.

مهبودی، با اشاره به نقش شتابدهنده‌ها در توسعه فناوری یادآور شد: این مراکز در بهره‌گیری از نیروهای انسانی به عنوان ارزش افزوده، صرفه‌جویی ارزی، استقلال تست سلامت و احیای فناوری‌های قدیمی و تولید محصولات با دانش روز دنیا موثر هستند.

این فعال حوزه بیوتکنولوژی، با اشاره به فعالیت‌های شتابدهنده پرسیس ژن، خاطر نشان کرد: این نهاد از سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد و فعالیت‌های آن در حوزه‌های تولید محصولات مشتق از پلاسما، سلول‌های بنیادی و گیاهان دارویی متمرکز شده است.

وی با تاکید بر اینکه تلاش ما بر این است که محصولاتی که مشابه داخلی ندارند، تولید شود، افزود: بر این اساس تعداد پروژه‌های اجرا شده در آن از ۸ پروژه به ۱۸ پروژه ارتقا یافته است.

وی در عین حال از چالش‌های ورود محصولات دارویی به بازار یاد کرد و گفت: کشور به آنتی بادی مونوکلونال و نوترکیب نیازمند است و بسیاری از بیماران آن‌ها را از کشورهای حاشیه خلیج فارس و ترکیه به کشور وارد می‌کردند و این در حالی است که اگر راه ورود داروها به بازار تسهیل شود، فارغ‌التحصیلان می توانند در این حوزه‌ها وارد شوند.

مهبودی اخذ مجوزهای کارآزمایی‌های بالینی را از دیگر چالش‌های شرکت‌های فعال در حوزه بیوتکنولوژی ذکر کرد و یادآور شد: ما می‌دانیم که داروها مستقیماً با سلامت مردم سروکار دارند و ما در این زمینه توقع تسامح نداریم، ولی توقع تسهیل داریم.

به گفته وی، اگر سازمان غذا و دارو شرکت‌های نوپای دانش‌بنیان را در اولویت قرار دهد، سریع‌تر داروها وارد بازار خواهد شد.

مهبودی، شرکت‌های دانش‌بنیان نوپا را بر خلاف شرکت‌های دانش‌بنیان بزرگ، شکننده از نظر مالی توصیف کرد.

مدیرعامل شتابدهنده پرسیس ژن، دور دوم فعالیت‌های پرسیس ژن را تعریف ۱۹ پروژه در سایت گرمدره و ۲۲ پروژه در سایر استان‌ها ذکر کرد و گفت: ما با راه‌اندازی ۵ شعبه در سایر استان‌ها پروژه‌هایی را تعریف کرده‌ایم.

وی اجرای ۶ پروژه در شعبه شیراز، ۵ پروژه در تبریز در حوزه‌های داروهای با منشا طبیعی، ۱۱ پروژه در حوزه واکسن‌های انسانی و دامی را از جمله پروژه‌های این شتابدهنده دانست.

وی خطاب به وزیر بهداشت درخواست کرد که استارتاپ‌ها که از نظر مالی شکننده هستند، در فرایندهای بوروکراسی مورد توجه ویژه قرار گیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران "ایسنا"

 

 

 

 

کلید واژه: آزمون ارشد 98، تمدید ثبت نام ارشد، مهلت ثبت نام 98، ارشد 98 وزارت بهداشت، آزمون ارشد وزارت بهداشت، سایت سازمان سنجش علوم پزشکی، اردشد تغذیه، ارشد مامایی، ارشد آموزش بهداشت، ارشد فیزیولوژی، ارشد بیوشیمی، ارشد علوم آزمایشگاهی، جزوات طلایی، منابع آزمون

 

ثبت نام جدید و ویرایش مجدد آزمون کارشناسی ارشد 98 در روز سه شنبه 7 خرداد فعال خواهد شد.

کلید واژه: آزمون ارشد 98، تمدید ثبت نام ارشد، مهلت ثبت نام 98، ارشد 98 وزارت بهداشت، آزمون ارشد وزارت بهداشت، سایت سازمان سنجش علوم پزشکی، اردشد تغذیه، ارشد مامایی، ارشد آموزش بهداشت، ارشد فیزیولوژی، ارشد بیوشیمی، ارشد علوم آزمایشگاهی، جزوات طلایی، منابع آزمون

 

ثبت نام جدید و ویرایش مجدد آزمون کارشناسی ارشد 98 در روز سه شنبه 7 خرداد فعال خواهد شد.

کلیدوازه: نمایشگاه کتاب، نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نخبگان در نمایشگاه کتاب تهران 98، مشاوره رایگان، منابع طلایی، جزوات ارشد، ارشد پرستاری، ارشد تغذیه، ارشد مامایی، آزمون کارشناسی ارشد، کتاب تست، تست ارشد

 از غرفه نخبگان در نمایشگاه کتاب بازدید کنید

30 درصد تخفیف 

منابع طلایی تضمینی

مشاوره رایگان

آدرس غرفه: سالن F6، غرفه 33، فرهنگ گستر نخبگان

 

کلیدوازه: نمایشگاه کتاب، نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نخبگان در نمایشگاه کتاب تهران 98، مشاوره رایگان، منابع طلایی، جزوات ارشد، ارشد پرستاری، ارشد تغذیه، ارشد مامایی، آزمون کارشناسی ارشد، کتاب تست، تست ارشد

 از غرفه نخبگان در نمایشگاه کتاب بازدید کنید

30 درصد تخفیف 

منابع طلایی تضمینی

مشاوره رایگان

آدرس غرفه: سالن F6، غرفه 33، فرهنگ گستر نخبگان

 

SJ Mega K2 News

شنبه, 16 دی 1396 0 نظر
تغییر تاریخ آزمون های جامع ارشد نخبگان

کلید واژه: آزمون ارشد، ارشد 97، آزمون های مرحله ای

 

  •  نکته: 2 مرحله آزمون جامع 100 درصد ارشد نخبگان در تاریخ های 18 و 25 خرداد برگزار خواهد شد
چهارشنبه, 08 مرداد 1393 0 نظر
فعالیت های پژوهشی نخبگان

مرکز نخبگان در دو سال اخیر با ایجاد تیم های دو نفره و چند نفره سعی نموده است در زمینه اهداف پژوهشی زیر گام بردارد:

1- تالیف کتب رفرنس رشته های علوم

اخبار تصادفی

  • یادداشت
  • کلمات کلیدی
  • تصویر روز
  • آخرین نظرات

13920207180956385 PhotoL

کلید واژه ها

 کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، علوم پزشکی، تغذیه، پرستاری، مامایی، جزوه آزمون، بهداشت، آموزش بهداشت، ارشد تغذیه، جزوات ارشد تغذیه، منابع ارشد تغذیه، PhD، منابع ارشد پرستاری، جزوه دکتری، ارشد پرستاری داخلی جراحی،خرید جزوه، ارشد پرستاری کودکان، ارشد روان پرستاری،moshavereh، ارشد پرستاری بهداشت جامعه،jozveh، ارشد پرستاری ویژه، ارشد پرستاری توانبخشی، ارشد پرستاری اورژانس، جزوه ارشد، ارشد مجموعه پرستاری، test، azmoon، references، ارشد پرستاری سالمندی، ostad، ارشد پرستاری نوزادان nicu، ارشد مجموعه علوم تغذیه،جزوه معتبر، ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی، جزوات ارشد پرستاری، آزمون ارشد پرستاری، منابع ارشد مامایی، arshad، جزوات ارشد مامایی، منابع ارشد بهداشت، stusent، جزوات ارشد آموزش بهداشت، فیزیولوژی، بیوشیمی، ارشد، class، sanjeshp.ir، دانلود